Seeds Tailwind Coat (1.0.0) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Footer
ar: التذييل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: By
ar: بواسطة

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني

en: Tabs display toggle
ar: تبديل عرض علامات التبويب
