Seeds Tailwind Coat (1.0.1) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Footer
ca: Peu

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: By
ca: Per

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Featured top
ca: Destacat superior

en: Featured bottom first
ca: Destacat inferior primer

en: Featured bottom second
ca: Destacat inferior segon

en: Featured bottom third
ca: Destacat inferior tercer

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
