Seeds Tailwind Coat (1.0.1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: By
el: Από

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
