Seeds Tailwind Coat (1.0.1) - en to ja translation catalogue (40 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Background Color
ja: 背景色

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Page
ja: ページ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Footer
ja: フッター

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Tabs
ja: タブ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Current page
ja: カレントページ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Site header
ja: サイトヘッダー

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Featured top
ja: フィーチャートップ

en: Featured bottom first
ja: フィーチャーボトムファースト

en: Featured bottom second
ja: フィーチャーボトムセカンド

en: Featured bottom third
ja: フィーチャーボトムサード

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
