Seeds Tailwind Coat (1.0.1) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
