Seeds Tailwind Coat (1.0.1) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Footer
sk: Päta

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
