Seeds Tailwind Coat (1.0.2) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: By
gl: Por

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
