Seeds Tailwind Coat (1.0.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
