Seeds Tailwind Coat (1.0.2) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: By
oc: Per

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
