Seeds Tailwind Coat (1.0.3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
