Seeds Tailwind Coat (1.0.3) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Footer
hr: Podnožje

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: By
hr: Od

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
