Seeds Tailwind Coat (1.0.3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
