Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.14) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
