Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.14) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Search
hy: Որոնել

en: Media
hy: Մեդիա

en: Blocks
hy: Բլոկներ
