Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.14) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Administration
ja: 管理

en: Support
ja: サポート

en: Search
ja: 検索

en: Media
ja: メディア

en: Style
ja: スタイル

en: Blocks
ja: ブロック

en: Compact
ja: コンパクト
