Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.14) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Search
ms: Carian

en: Blocks
ms: Blok-blok
