Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.6) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Administration
lt: Administravimas

en: Search
lt: Paieška

en: Style
lt: Stilius

en: Blocks
lt: Blokai

en: Light
lt: Šviesi

en: Compact
lt: Glaustai

en: Dark
lt: Tamsiai
