Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.8) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Search
ka: ძიება

en: Media
ka: მედია

en: Style
ka: სტილი

en: Blocks
ka: ბლოკები
