Seeds Toolbar (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Administration
lt: Administravimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Style
lt: Stilius

en: Compact
lt: Glaustai
