Seeds Toolbar (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Administration
ja: 管理

en: Style
ja: スタイル

en: Blocks
ja: ブロック

en: Compact
ja: コンパクト
