Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Support
hi: समर्थन

en: Style
hi: अंदाज

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Compact
hi: सघन
