Seeds Toolbar (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Administration
bs: Administracija

en: Style
bs: Stil

en: Blocks
bs: Blokovi
