Seeds Toolbar (8.x-1.10) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Administration
tr: Yönetim

en: Support
tr: Destek

en: Search
tr: Ara

en: Media
tr: Medya

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Compact
tr: Sade
