Seeds Toolbar (8.x-1.13) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
