Seeds Toolbar (8.x-1.13) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Search
mn: Хайх

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Blocks
mn: Хавтангууд
