Seeds Toolbar (8.x-1.17) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Style
da: Typografi

en: Blocks
da: Blokke

en: Compact
da: Kompakt
