Seeds Toolbar (8.x-1.19) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Style
sv: Stil

en: Blocks
sv: Block

en: Compact
sv: Kompakt
