Seeds Toolbar (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Administration
cs: Administrace

en: Style
cs: Styl

en: Blocks
cs: Bloky

en: Compact
cs: Kompaktní
