Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Administration
pt: Administração

en: Support
pt: Suporte

en: Style
pt: Estilo

en: Blocks
pt: Blocos

en: Compact
pt: Compacto
