Seeds Toolbar (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Administration
bg: Администриране

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Blocks
bg: Блокове
