Seeds Toolbar (8.x-1.9) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Search
fi: Etsi

en: Style
fi: Tyyli

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Compact
fi: Kompakti

en: Taxonomies
fi: Luokittelut
