Seeds UI (1.0.0) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Footer
sv: Sidfot

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: By
sv: Av

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: mobile
sv: mobil

en: Pagination
sv: Paginering

en: wide
sv: bred

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Forgot your password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats

en: First page
sv: Första sidan

en: narrow
sv: smal

en: Featured top
sv: Framhävd överst

en: Featured bottom first
sv: Framhävd först längst ned

en: Featured bottom second
sv: Framhävd andra längst ned

en: Featured bottom third
sv: Framhävd tredje längst ned

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key

en: Tabs display toggle
sv: Flik för att växla visningsläge
