Seeds UI (1.0.10) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Footer
cs: Patička

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: By
cs: Od

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: mobile
cs: mobilní

en: wide
cs: široký

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Site header
cs: Hlavička webu
