Seeds UI (1.0.10) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Footer
hu: Lábléc

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: By
hu: Beküldő:

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: mobile
hu: mobil

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: wide
hu: széles

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Site search
hu: Keresés a webhelyen

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Toggle navigation
hu: Navigáció átkapcsolása

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: First page
hu: Első oldal

en: narrow
hu: keskeny

en: Featured top
hu: Kiemelt fent

en: Featured bottom first
hu: Kiemelt lent első

en: Featured bottom second
hu: Kiemelt lent második

en: Featured bottom third
hu: Kiemelt lent harmadik

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: THEMENAME
hu: SMINKNEVE

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

en: Tabs display toggle
hu: Fülmegjelenítés kapcsoló
