Seeds UI (1.0.10) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Page
ms: Halaman

en: Footer
ms: Pengaki

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: By
ms: Oleh

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Sidebar first
ms: Bar tepi pertama

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Sidebar second
ms: Bar tepi kedua
