Seeds UI (1.0.2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Footer
is: Fótur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?

en: Last page
is: Síðasta síða
