Seeds UI (1.0.3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
