Seeds UI (1.0.3) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Page
vi: Trang

en: Footer
vi: Phần chân

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: By
vi: Bởi

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: Previous page
vi: Trang trước
