Seeds UI (1.0.4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Footer
is: Síðufótur

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
