Seeds UI (1.0.6) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
