Seeds UI (1.0.8) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Footer
et: Jalus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: mobile
et: mobiilne

en: wide
et: lai

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Last page
et: Viimane leht

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Site header
et: Lehe päis

en: First page
et: Esimene leht

en: narrow
et: kitsas

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
