Seeds UI (1.0.8) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
