Seeds UI (1.0.9) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
