Seeds Widgets (1.0.5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Remove
am: አስወግድ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Block
am: ጥምር
