Seeds Widgets (1.0.5) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Remove
ar: حذف

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Add
ar: إضافة

en: Teaser
ar: موجز

en: Text
ar: نص

en: Files
ar: الملفات

en: Block
ar: صندوق

en: Media
ar: ميديا

en: About
ar: حول

en: Card
ar: بطاقة
