Seeds Widgets (1.0.5) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Remove
az: Çıxart

en: Image
az: Şəkil

en: Add
az: Əlavə et

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Files
az: Fayllar

en: Block
az: Blok

en: About
az: Haqqında

en: Card
az: Kart
