Seeds Widgets (1.0.5) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Remove
be: Выдаліць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Add
be: Дадаць

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Text
be: Тэкст

en: Files
be: Файлы

en: Block
be: Блок

en: Media
be: Мультымедыя

en: About
be: Аб
