Seeds Widgets (1.0.5) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Remove
bg: Премахни

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Add
bg: Добави

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Block
bg: Блокирай

en: Media
bg: Медия
