Seeds Widgets (1.0.5) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Remove
ca: Elimina

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Add
ca: Afegeix

en: Teaser
ca: Resum

en: CSV File
ca: Fitxer CSV

en: Files
ca: Fitxers

en: Block
ca: Bloc

en: Media
ca: Multimèdia

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Tab
ca: Pestanya

en: About
ca: Detalls

en: Tab: @title
ca: Pestanya: @title
