Seeds Widgets (1.0.5) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Remove
cs: Odstranit

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Add
cs: Přidat

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Files
cs: Soubory

en: Block
cs: Blok

en: Media
cs: Média

en: About
cs: Popis

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
